28 відгуків
+380 (50) 582-46-53
+380 (99) 405-22-40
+380 (99) 944-61-92
Nova Sphera

Йод і здоров'я.

Дефіцит йоду в даний час зростає з кожним днем.Відновити цей дефіцит вчені багатьох країн намагаються вже давно.На сьогоднішній день у світі створено багато різноманітних медикаментів на основі хімічного йоду, але вони не відновлюють йододефіцит.Синій йод теж не справляється з цією проблемою.А що ж робити?Де ж вихід?
І ось нарешті вихід знайдений!
Українські вчені розробили метод насичення водних розчинів багатоатомними катіонами йоду.
Вийшов "Йодіс-концентрат".Це мінеральна вода,насичена біологічно активним,термостабільним йодом.Не має ні кольору ні запаху!
Достатньо 2-х тижнів, щоб привести йодний статус людини в норму!
Достатньо 3-х місяців, щоб щитовидна залоза збільшена до зобу ІІІ ступеня повністю відновилася!
І на базі "Йодіс -концентрату" створені інші унікальні продукти.
в виде галереив виде списка
Більшість людей щось знають про щитовидній залозі. Всім добре відомі такі терміни як «зоб» і «кретинізм». Але про гіпотиреозі — зниженні функції щитовидної залози досі говорилося досить мало… Гіпотиреоз — це захворювання, при якому щитовидна залоза, у зв'язку з йодною недостатністю, виробляє недостатню кількість гормонів. Гормони щитовидної залози необхідні для всього організму, для всіх без винятку органів, систем, тканин і клітин. Як виявляється і чим небезпечний гіпотиреоз? При гіпотиреозі відбувається порушення всіх обмінних процесів в організмі. Порушується серцева діяльність, робота нервової системи, шлунка, кишечника, нирок, печінки та статевої системи. Гіпотиреоз може виявитися порушенням роботи будь-якого органу або системи і дуже часто «маскується» під інші хвороби, що істотно ускладнює його розпізнавання. В результаті, дуже часто пацієнтам багато років встановлюються різні діагнози (анемія, безпліддя, дискінезія жовчовивідних шляхів і т. д.), хоча виявляються симптоми пов'язані з гіпотиреозом. Найбільш типові прояви гіпотиреозу — це: Загальні симптоми: слабкість, втомлюваність, збільшення ваги, мерзлякуватість (відчуття, що весь час холодно), зниження апетиту, набряки та затримка рідини, поява захриплості голосу, м'язові судоми, сухість шкіри і поява легкого жовтяничного відтінку, підвищена ламкість волосся, анемія. Нервова система: сонливість, зниження пам'яті і швидкості розумових процесів, неможливість зосередитися, зниження слуху, 4 депресія. Серцево-судинна система: уповільнення | пульсу, підвищення діастолічного («нижнього») артеріального тиску, випіт у порожнині перикарда, підвищений рівень холестерину в крові. Шлунково-кишковий тракт: жовчнокам'яна хвороба та дискінезія жовчних шляхів, підвищення рівня печінкових ферментів, , хронічні запори та схильність до них. Статева система: будь-які порушення менструального циклу, безпліддя, порушення ерекції у чоловіків, мимовільне переривання вагітності і мн. ін Если проанализировать приведенные симптомы, станет понятным, что подозревать наличие гипотиреоза можно у огромного количества людей. К сожалению, экологическая ситуация с каждым днем все более усугубляется. Возникает вопрос, как же дальше жить? Единственный выход — восстановить и постоянно поддерживать йодный статус в организме… Для відновлення йодного статусу і рішення вже існуючих проблем зі здоров'ям, українська компанія «Йодіс-К» пропонує унікальний продукт «Іодіс-концентрат», який по праву вважається самим передовим в області профілактики йододефіцитних захворювань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner